Web Analytics

Jori e zhgënjyer nga Kiara, ka dy fjalë për të

Big Brother mund të ketë mbaruar në teori por dinamikat nuk mungojnë as jashtë.

Banorët ftohen nëpër studio televizive dhe pyeten vazhdimisht për raportet me ish-banorët.

Në emisionin e mëngjesit ishte Jori e ftuar dhe përveç vetes, planeve dhe projekteve, moderatori e ka pyetur edhe për një ish-banore si Kiara Tito.

“Po me Kiarën a ke folur?”-e pyet ai

“Me Kiarën,i kam shkruajtur ca gjëra, më është përgjigjur çik kshu..nuk kemi fol shumë sinqerisht”

-“Ka ndonjë hatërmbetje..?”

-“Nga ana ime jo, absolutisht jo”-përgjigjet modelja.

Shiko videon:

Nga rubrika