Web Analytics

Jori e zhgënjyer nga Kiara, ka dy fjalë për të

Botuar nga: InfoKosova

Big Brother mund të ketë mbaruar në teori por dinamikat nuk mungojnë as jashtë.

Banorët ftohen nëpër studio televizive dhe pyeten vazhdimisht për raportet me ish-banorët.

Në emisionin e mëngjesit ishte Jori e ftuar dhe përveç vetes, planeve dhe projekteve, moderatori e ka pyetur edhe për një ish-banore si Kiara Tito.

“Po me Kiarën a ke folur?”-e pyet ai

“Me Kiarën,i kam shkruajtur ca gjëra, më është përgjigjur çik kshu..nuk kemi fol shumë sinqerisht”

-“Ka ndonjë hatërmbetje..?”

-“Nga ana ime jo, absolutisht jo”-përgjigjet modelja.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT