Web Analytics

Jori kapet ‘mat’ në një mbrëmje romantike me personazhin e njohur publik

Botuar nga: InfoKosova

Jori Delli ka postuar në TikTok-un e saj një video që në nisje duket romantike, por në fakt është krejtësisht me humor.

Aty shfaqet ajo teksa dikush e ushqen dhe ne direkt na shkoi mendja tek i dashuri i saj, por qenkemi gabuar.

Në fakt, personi që qëndronte përballë saj ishte Dea Mishel dhe vajzat kanë realizuar këtë video me humor së bashku.

Ndryshe, Jori dhe Dea ishin shoqe te mira edhe sa ishin pjese e shtepise se BBVA2.

Shiko videon:

Të FUNDIT