Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Jori nuk përmbahet, publikon momente intime me të dashurin

Jori është prezente në rrjetet sociale, ku ndan momente dhe foto nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ka shkaktuar një reagim të fortë duke ndarë me ndjekësit e saj disa momente intime me të dashurin e saj.

Në njërën nga fotot, modelja e njohur shkroi: “Të dua”, duke i bërë të gjithëve të ndjehen pjesë e këtij momenti të ëmbël.

Çifti i tyre është bërë një nga temat më të diskutuara në botën e showbizit, duke mbajtur fanatikët e tyre në pritje për më shumë pamje dhe detaje nga lidhja e tyre.

Shiko foton:

Të fundit