Web Analytics

Jori shfaqet krah Kristit, Dea bën veprimin e papritur ndaj tyre

Përmes postimeve në rrjetet sociale, Jori Delli ka zbuluar mbrëmë se ka darkuar me Krist Aliajn.

Ish-banorja ka ndarë me ndjekësit një foto në “Instastory” ku shfaqet e mbështetur te Kristi.

Por duket se Dea Mishel është bërë ‘xheloze’ për këtë fakt.

Ajo e ka ripostuar këtë imazh në “Instastory” dhe bashkëngjitur me të shkruan: “Ja si më lanë pas dore”.

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Dea, Kristi dhe Jori janë parë bashkë.

Ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri kanë qëndruar bashkë te festat që u organizuan pas mbarimit të këtij edicioni të reality show-t.

Shiko postimin:

Nga rubrika