Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Jori tregon se çfarë raporti ka me Kristin, a janë më shumë se shokë?

Marrëdhënia e Krisit dhe Jorit po komentohet shumë pas daljes nga “Big Brother VIP”.

Kjo pasi dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Eshte Jori qe shpesh here ka sjellur foto e video prane Kristit duke darkuar bashke.

Nisur nga kjo, një ndjekës i ka nisur Jorit një mesazh të tillë: Ju të dy dukeni si shokë me benefite.

Jori e ka publikuar mesazhin në Instastory dhe krahas tij ka shkruar: Vetëm shokë pa benefite.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu