Web Analytics

Ju e doni shumë, dhe po ky këngëtar shqiptar është beqar

Nga: InfoKosova

Bardhi është një nga këngëtarët më të pëlqyer të momentit.

Por shpeshe e kemi parë në shtypin rozë duke u përfolur për romanca me emra të njohur të showbizit.

Edhe pse është munduar ta mbajë hermetike jetën private syrit të mprehtë të ndjekësve nuk i ka shpëtuar ndonjë flirt apo njohje e re e Bardhit.

Megjithatë për “AfterParty” këngëtari ka shuar kuriozitetin për të gjithë ndjekësit që duan të dinë nëse është në një lidhje.

Ai u shpreh se është single, duke ia lënë rrugën e hapur vajzave për njohje të reja.

RRJETET SOCIALE

630,362FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Ju e doni shumë, dhe po ky këngëtar shqiptar është beqar

Nga: InfoKosova

Bardhi është një nga këngëtarët më të pëlqyer të momentit.

Por shpeshe e kemi parë në shtypin rozë duke u përfolur për romanca me emra të njohur të showbizit.

Edhe pse është munduar ta mbajë hermetike jetën private syrit të mprehtë të ndjekësve nuk i ka shpëtuar ndonjë flirt apo njohje e re e Bardhit.

Megjithatë për “AfterParty” këngëtari ka shuar kuriozitetin për të gjithë ndjekësit që duan të dinë nëse është në një lidhje.

Ai u shpreh se është single, duke ia lënë rrugën e hapur vajzave për njohje të reja.

RRJETET SOCIALE

630,362FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT