Web Analytics

Juli sulmon Romeon duke ia përmendur historinë e Donaldit sa ishte brenda BBV

Botuar nga: InfoKosova

Pas përfundimit të spektaklit të kaluar, Jul Deda ka sulmuar Romeo Veshaj duke i thënë se ka krijuar një histori dashurie për të kopjuar lojën e vëllait të tij Donaldit, në BBV1.

Më vonë ai ironizoi duke thënë që tani që Romeo është ndarë nga Heidi, duhet të presim të futet një vajzë tjetër me të cilën ai të krijojë një histori dashurie.

“Prandaj je lidhur për të bërë skemë.

Se e ke shembullin.

Prisni kur të vijë ndonjë nga jashtë.

Të ndahesh dhe të lidhesh prapë” tha Juli.

Kjo është krahasuar me situatën e Beatrix Ramosaj dhe Donaldit dhe hyrjen e Bora Zemanit në edicionin e parë.

Të FUNDIT