Web Analytics

Kaderi nuse me fat, kjo është shtëpia super luksoze e Lumbardhit

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardh Salihu është fituesi i Big Brother Vip Kosova 2.

Ai është lidhur brenda shtëpisë me modelen Kader Kicaj e që po e vazhdojnë lidhjen tashmë edhe jashtë Big Brother.

Së fundmi ata realizuan një intervistë brenda dhe jashtë shtëpisë së Lumbardhit.

Në rrjet është komentuar mjaft shumë duke e cilësuar Kaderin nuse me fat jo vetëm për Lumin por edhe për pasurinë e tij./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT