Web Analytics

Kaderi shkon tek shtëpia e Lumbardhit, publikohet videoja si e priten familjarët e Lumit

Botuar nga: InfoKosova

Kaderi dhe Lumbardhi është cifti që u krijua brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Lumbardhi u shpall fitues i këtij edicioni derisa Kaderi ishte eleminuar para pak jave.

Kaderi ka shkuar menjëherë në shtëpinë e të dashurit të saj Lumit.

Një video është shpërndarë në rrjete sociale ku shihet sa bukur e priten Kaderin duke u mbledhur gjithë familja./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT