Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Kanë diferencë të madhe në moshë, ja si duken sot çifti Vera dhe Sunaj Saraqi (Foto)

Vera dhe Sinani kohët e fundit u komentuan shumë për jetën e tyre të lumtur bashkëshortore.

Këtë e dëshmon e fotografia e fundit që Vera ndau derisa po kërcenin me Sinanin.

Nga fytyra e tyre shihet dashuria dhe lumturia që kanë pranë njëri-tjetrit.

Vitet duket se po e shtojnë dashurinë mes tyre.

Shiko foton:

Të fundit