Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Kaq bukur po i rrinë këto komplete Gëzimes!

Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjërë.

Gëzimja, ka një faqe me shumë ndjekës në Instagram, ani pse nuk është aktive si rejat e tjera të estrades.

Megjjthatë, kur ka raste të veçanta, Gëzimja edhe poston ndonjë fotografi aty këtu.

Ajo është përgatitur me dalë, e veshur me kompletet me ngjyrë të verdhë, Gëzima po shkëlqen.

Kaq bukur po i rrinë kjo veshje rejës së Remzie Osmanit. /ORAinfo/

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu