Web Analytics

Kaq shumë i ka hyrë vetja në qejf Vivit

Botuar nga: InfoKosova

Vivien Thano se fundmi eshte nje nga personat me te perfolur ne media roze.

Kjo për faktin se vazhdimisht po shihet aktive me postime në rrjete sociale.

Në storien e saj në Instagram, publikon imazhe dhe video të ndryshme nga pëerditshmëria e saj.

Me ç’rast ajo çka merre më shumë vëmendje është se shumë shpesh e ekspozon veten.

E një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundi teksa ka postuar fotografi të reja, ku shihet e rregulluar me makijazh dhe flokë.

Mendoni se vërtetë i ka hyrë vetja në qejf?/Kosovarja/

Të FUNDIT