Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

Kaq shumë i ka hyrë vetja në qejf Vivit

Vivien Thano se fundmi eshte nje nga personat me te perfolur ne media roze.

Kjo për faktin se vazhdimisht po shihet aktive me postime në rrjete sociale.

Në storien e saj në Instagram, publikon imazhe dhe video të ndryshme nga pëerditshmëria e saj.

Me ç’rast ajo çka merre më shumë vëmendje është se shumë shpesh e ekspozon veten.

E një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundi teksa ka postuar fotografi të reja, ku shihet e rregulluar me makijazh dhe flokë.

Mendoni se vërtetë i ka hyrë vetja në qejf?/Kosovarja/

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu