Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
14.6 C
Pristina

Tag: Vivien Thano

Ish e dashura e Getinjos, Vivien formëson të pasmet, habit me foton e fundit!

Vivien Thano është bukuroshja shqiptare, me karrierë disa vjeçare në botën e modës dhe marketingut. Për publikun në Kosovë u...

Pas ‘sherrit’ me Getinjon per bixhoz, Vivi shfaqet në gjendje të keqe emocionale

Vivien deklaroi pak ditë më parë se arsyeja pse u nda nga Getinjo ishte fakti se reperi luan bixhoz....

‘Po jam bixhozxhi’, reagon ashpër Getinjo pas deklaratës së Vivien

Në një intervistë ekskluzive për “Mos i bjer me top”, drejtuar nga Ronaldo Sharka dhe Erjola Doçi, modelja bukuroshe...

Befason Vivien, tregon arsyen e ndarjes me Getinjon ‘Luante bixhoz’

Vivien Thano e ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top”, në Top Channel, ka folur për herë të...

Vivien ka një mesazh publik për gazetarët!

Getinjo së fundi u komentua në media për një arrestim të mundshëm. Këto lajme nuk po e lënë të qetë...

Kaq shumë i ka hyrë vetja në qejf Vivit

Vivien Thano se fundmi eshte nje nga personat me te perfolur ne media roze. Kjo për faktin se vazhdimisht po...