Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Kejvina Kthella e zhgënjyer: Vetëm Zoti nuk të lë në baltë

Modelja e njohur, Kejvina Khella, shfaqet gjithnjë në top formë dhe e gëzuar.

Por, jo gjithçka duket se po shkon mirë këtë kohë në jetën e saj private.

Kjo pasi një status që ka postuar në InstaStory la të nënkuptohej se është e zhgënjyer dhe po përjeton një situatë jo të mirë

“Vetëm Zoti nuk të lë në baltë”, kishe shkruar ajo duke mos zbuluar më shumë./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu