Web Analytics

Kejvina Kthella vozit me shapka

Botuar nga: InfoKosova

Kejvina Kthella rrallë herë shfaqet e thjeshtë, pasi gjithmonë shfaqet e kuruar deri në detjain e fundit.

Ajo shquhet edhe për shpenzimet marramendëse për garderobën dhe udhëtimet luksoze.

Por, në TikTok po qarkullon një video e saj, ku ajo shihet më e thjeshtë se kurrë më parë, me kapele dhe me shapka.

Gjersa po voziste, dikush nga familjarët apo shoqëria i bëri asaj një video të tillë, por si duket nuk prishë punë për Kejvinen një video e tillë./Kosovarja/

Shiko Videon:

Të FUNDIT