Web Analytics

Kërkojnë të rrihen në rrugë në stilin kung-fu, por bëhen “horë” në internet (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Dueli i tyre i turpshëm u xhirua nga një person tjetër dhe sigurisht nga mënyra se si ata rrihen ka bërë që këta dy persona të bëhen gazi i botës.

Filmimi tregon një burrë me një bluzë të bardhë me një makinë të ndalur në mes të rrugës dhe fillon t’a sulmojë një person tjetër.

Ata shkëmbejnë goditje të paefektshme dhe goditje të cobëta.

Kjo video është bër hit në internet dhe është komentuar në mënyra mjaft qesharake nga komentuesit.

Për më shumë shikojeni këtë video:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT