Web Analytics

Kështu e përshkruan Sinan Vllasaliu gruan

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu, ka postuar një fotografi krahë bashkëshortes së tij, Teuta.

Teksa kanë pozuar duke buzëqeshur, artisti ka bërë një përshkrim të ëmbël.

Ai i ka vendosur një emoji të zemrës së kuqe teksa sytë e tyre në imazh shkëlqenin nga lumturia.

Sinani dhe Teuta kanë 38 vite martesë dhe nga dashuria e tyre u bënë prindër të një vajze, Edona./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT