Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Kështu e përshkruan Sinan Vllasaliu gruan

Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu, ka postuar një fotografi krahë bashkëshortes së tij, Teuta.

Teksa kanë pozuar duke buzëqeshur, artisti ka bërë një përshkrim të ëmbël.

Ai i ka vendosur një emoji të zemrës së kuqe teksa sytë e tyre në imazh shkëlqenin nga lumturia.

Sinani dhe Teuta kanë 38 vite martesë dhe nga dashuria e tyre u bënë prindër të një vajze, Edona./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu