Web Analytics

Këtë nuk do ta besoni kurrë. Ja pse J.Lo rri një hap pas Ben Affleck

J.Lo shpjegoi në Live me Kelly dhe Mark sepse fotografohet një hap pas bashkëshortit të saj kur ata janë kapur për dore.

“Ben është i gjatë dhe unë jam e shkurtër, jam më e vogël.

Gjithsesi e bëjmë të dukemi mirë,” tha Lopez në emision.

Këngëtarja e njohur foli për Ben Affleck edhe në raport me dy fëmijët e saj.

“Ai është një baba i mrekullueshëm.

Dhe një figurë babai për Max dhe Emme gjithashtu, sepse ai ka tre fëmijët e tij të bukur dhe pastaj vijmë ne”.

Momentalisht “Benniferët” janë çifti më i përfolur i Hollivudit dhe i showbizit botëror.

Nga rubrika