Web Analytics

Kiara do t’i kthej prapë kilet e shtatzënisë, nuk e përmban veten

Kiara Tito është një nga moderatoret më të komentuara.

Ajo po qëndron në pushime së fundmi bashkë me partnerin Luizin dhe vajzën e tyre Luna.

Mirëpo, edhe pse i ka kthyer shpejt format e trupit pas lindjes, ajo nuk po mun ti rezistoj ushqimit në pushime.

Ajo ka publikuar pamje duke ngrënë ëmbëlsirë derisa shkruan: Si ti marrim prapë kilet e lindjes./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika