Web Analytics

Kiara e mban gjithmonë me vete këtë dhuratë nga Luizi

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli jane nja nga ciftet me te dashura per publikun.

Ata vazhdojne te jene aktiv per fansat e tyre duke sjellur momente te shumta nga jeta e tyre.

Se fundmi Kiara ka publikuar nje foto para pasqyres.

Vemendje mori me varesen me kryq qe i’a ka dhuruar Luizi e qe duket se nuk e largon nga trupi./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika