Web Analytics

Kiara e vesh vajzën e saj Lunën me rroba firmato kokë e këmbë

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli ka pak muaj që u bënë prindër për herë të parë.

Me vajzën e tyre Lunën ata po sjellin postime të shumta duke përfshirë edhe pushimet.

Së fundmi Kiara ka publikuar një foto mjaft të ëmbël të vajzës Luna Mari.

Mirëpo, vëmendje mori edhe me rrobat firmato që i ka veshur vajzës./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika