Web Analytics

Kiara na tregon rrobat e para të vajzës që ia kanë blerë

Botuar nga: InfoKosova

Ende nuk ka ardh në këtë botë, por që tani është bërë e famshme.

Kjo është vajza e Luiz Ejllit dhe Kiara Titos, çiftit të famshëm që u lidhen bashkë gjatë kohës sa ishin në “Big Brother VIP Albania”.

Luizi dhe Kiara vetëm pak ditë më parë kanë zbukuar se po bëhen prindër për herë të parë, ani pse media ka kohë qe kishte nisur me aludime.

Kiara tashmë po tregon më shumë, madje edhe rrobat e bebes./kosovarja

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT