Web Analytics

Kiara nuk e heq këtë gjë të Luizit edhe pas përfundimit të Big Brother VIP

Botuar nga: InfoKosova

Luizi dhe Kiara po shijojnë dashurinë dhe kurorëzimin e tyre larg syrit të kamerave.

Pas përfundimit të “BBVA” në media u raportua për një ftohje mes tyre.

Moderatorja ka rralluar postimet e saj, e gjithashtu është shumë e rezervuar në daljet e saj.

Së fundi teksa ka bërë një reklamë ajo është shfaqur me kryqin në qafë të dhuruar nga Luizi.

Ndryshe, Luizi kishte deklaruar se po qëndron tek Kiara, por që tashmë ka blerë shtëpi.

Shiko fotot:

Të FUNDIT