Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Kiara nuk e heq këtë gjë të Luizit edhe pas përfundimit të Big Brother VIP

Luizi dhe Kiara po shijojnë dashurinë dhe kurorëzimin e tyre larg syrit të kamerave.

Pas përfundimit të “BBVA” në media u raportua për një ftohje mes tyre.

Moderatorja ka rralluar postimet e saj, e gjithashtu është shumë e rezervuar në daljet e saj.

Së fundi teksa ka bërë një reklamë ajo është shfaqur me kryqin në qafë të dhuruar nga Luizi.

Ndryshe, Luizi kishte deklaruar se po qëndron tek Kiara, por që tashmë ka blerë shtëpi.

Shiko fotot:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu