Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Kiara për herë të parë publikon foton e bijës së saj dhe Luizit

Moderatorja Kiara Tito ditë më parë ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Ajo dhe Luizi janë bërë prindër të një vajze, të cilës ia kanë vënë emrin Luna Maria.

Kiara sot ka postuar një foto të ëmbël të bebës së tyre, por që nuk është portreti i saj.

Shiko foton:

Të fundit