Web Analytics

Kiara Tito dhe vajza e saj Luna në mbeshtetje të Kombetares, nënë e bijë vishen kuq e zi dhe sjellin fotot e ëmbla

Shqipëria sot zhvillon ndeshjen kundër Italisë në Euro 2024 në stadiumin “Iduna Park”.

Pjesa e pare perfundoi 2 me 1 ne epersi per Italine.

Kiara Tito ka dale ne mbeshtetje te Kombetares duke publikuar foto me vajzen e saj Lunen te veshura kuz e zi.

“Luna Marí uron fitoren sot çunave te kombëtares #forcashqipëria” u shpreh Kiara.

Shiko foton:

Nga rubrika