Web Analytics

Kiara zbulon diçka të re nga ajo dhe Luizi, këtë do ta shihni për herë të parë nga çifti i famshëm

Nga: InfoKosova

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë ndër çiftet më të njohura në Kosovë dhe Shqipëri.

Ata vendosën që gjithë historinë e dashurisë ta ndajnë me publikun.

Madje, zbuluan edhe shumë pamje nga dasma në të cilën morën pjesë.

Por, Kiara publikoi një foto nga prapa me Luizin, gjë të cilën nuk e kemi parë.

Ajo dhe Luizi padyshim se morën  vëmendjen në këtë aheng./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Kiara zbulon diçka të re nga ajo dhe Luizi, këtë do ta shihni për herë të parë nga çifti i famshëm

Nga: InfoKosova

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë ndër çiftet më të njohura në Kosovë dhe Shqipëri.

Ata vendosën që gjithë historinë e dashurisë ta ndajnë me publikun.

Madje, zbuluan edhe shumë pamje nga dasma në të cilën morën pjesë.

Por, Kiara publikoi një foto nga prapa me Luizin, gjë të cilën nuk e kemi parë.

Ajo dhe Luizi padyshim se morën  vëmendjen në këtë aheng./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT