Web Analytics

Kjo është arsyeja pse Kiara duhet të ketë frik nga Luizi!

Moderatorja bukuroshe Kiara Tito dhe këngëtari më i famshëm i momentit në shqiptar, Luiz Ejlli, po shijon dashurinë e tyre pas përfundimit të Big Brother Vip Albania 2, ku Luizi u shpall fitues i këtij edicioni.

Të shumtë janë fansat te cilët po dyshojnë në dashurinë e Kiares ndaj Luizit, por ka raste që qe Luizi po tregon një ‘ftohje’ ndaj Kiares, shkruan InfoKosova.

Dyshimet e para erdhën pasi Kiara largoj nga instagrami i saj emrin e Luizit, ndërsa së fundi Luizi ishte në Gjakovë me Jurgenen-vajza e cila i menaxhoj Luizit instagramin, derisa Kiara i hap një instagram të ri.

E këtë instagram e ka mbyllur sot Luizi edhe pse nuk dihen shkaqet.

Ky ndryshim i instragrameve është për tu çuditur, ku shumë fansa janë të shqetësuar se Luizi shume lehte mund ta ‘ndërroj’ Kiaren me Genen apo dike tjetër.

Po ju si mendoni?

Kujtojmë se Gena ka treguar se ka qenë në një lidhje dashurie me Luzin para se ai te bëhej pjesë e Big Brother./InfoKosova/

Nga rubrika