Web Analytics

Kjo është dhoma super luksoze e Tarës, vajzës së Bleros dhe Teutes!

Botuar nga: InfoKosova

Tara, tashmë është emër i njohur për publikun.

Ajo është vajza e këngëtarit Blero dhe aktores Teuta Krasniqi.

Kjo e fundit ka publikuar në rrjete sociale një video se si e ka transformuar dhomën e vajzës së saj Tarës duke u përkujdesur për ta rregulluar në detaje.

Paska mjaft shije, sepse të gjithë ndjekësit e pëlqyen dhomën e realizuar bukur në detaje./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT