Web Analytics

Kjo foto e gjyshes së Ledrit me Poemen do t’iu shkrijë

Botuar nga: InfoKosova

Reperi i njohur Ledri Vula dhe blogeria Sara, jan prindër të lumtur të një vajze të quajtur Poem Blu.

E vogla ka fituar zemren e gjithë familjes, por gjyshja e saj Xheri duket të jetë tejet e dhënë pas saj.

Xheri kohë pas kohe sjell momente e foto të mbesës së saj, të cilën me përkëdheli e quan Poi.

Sot, Xheri ka ndarë fotografinë e ëmbël ku shihen nëna e saj dhe Porm Blu, që i bije gjyshe e stërmbesë.

Shiko foton:

Të FUNDIT