Web Analytics

Motrës së Beartit nuk i dallohen sytë nga deti

Botuar nga: InfoKosova

Idea Rexhepi, njihet si një nga femrat të cilat shijojnë pushimet të shumta.

Ajo nga pushimet publikoj fotografi të ndryshme, në të cilat u komentua dhe u pëlqye mjaftë shumë, nga fansat e saj, shkruan InfoKosova.

Me flokë të shkurta, Idea po dukej për mrekulli, por vëmendje mori diçka tjetër.

Në këtë fotografi, ishin sytë e saj të shkruar të cilët nuk dalloheshin nga deti./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT