Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Kjo zonjë dhe ky zotëri janë vjehrrit e këngëtarit Medes

Meda dhe Lulja janë një nga çiftet me të dashura për publikun, aktiviteti i tyre nuk mungon në mediat sociale.

Lulja ka postuar një foto ku shihen prindërit e saj dhe djali i vogël.

Andaj Meda ka një raport të shkëlqyer me prindërit e Lulës, ketë e ka treguar vet ai në shumë dalje televizive.

Kujtojmë se këngëtari ka qenë i angazhuar gjithë sezonin e verës me koncerte të shumta./Kosovarja/

Shiko foton:

Të fundit