Web Analytics

Kristi flet për takimin me striptisten pas BBV: Ishte koincidencë

Gjatë festës së beqarisë së Luizit, Kristi u mahnit pas një striptisteje bjonde me të cilën kërceu gjithë natën e madje shkëmbyen një puthje.

Kur vajzës i duhej të largohej, i tha Kristit të takohen pas Big Brother dhe ai pranoi.

Pas mbarimit të BBV, Jori ndau me fansat e saj një video ku Kristi shfaqej duke hipur te makina e “Strip Club”-it.

Si qëndron e vërteta e të gjithë kësaj Kristi vendosi ta sqaronte vetë.

“Dola nga makina dhe çuditërisht ishte taksia aty, unë se prisja fare as ai shoferi në fillim nuk po shikonte fare, edhe unë kur e pashë më ka ardhur shumë për të qeshur sepse ishte koincidence”, u shpreh ai i ftuar në emisionin “Pardon my French”.

Nga rubrika