Web Analytics

Kush po e keqpërdor Kiara Titon?

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorja e “Big Brother” ka bërë një reagim në rrjete sociale.

Kiara është shprehur se një faqe në Facebook që është në emrin e saj rezulon të mos jetë llogari e saj, shkruan “Kosovarja”.

Në storien e saj në Instagram ka shkruar se kjo llogari është fake dhe bën thirrje që t’i bëhet report.

Shiko postimin e saj:/Kosovarja/

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,066FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT