Web Analytics

Ky detaj merr vëmendje të madhe në ‘selfien’ e publikuar nga Kiara dhe Luizi

Botuar nga: InfoKosova

Kiara dhe Luizi kane publikuar nje selfie pas daljes se tyre nga Big Brother Vip Albania.

Ata shfaqen pran njeri-tjetrit duke treguar dashurine ne te cilen po kalojn, shkruan InfoKosova.

Ne fotografine te cilen e kishte shperndar Kiara ne story, falenderon fansat per mbeshtetje.

“Faleminderit për përkrahjen, Ju duam Luki”, shkruan bukuroshja perbri fotografise.

Pseudonimi i nofkes “Luki”, jane dy shkronjat e pare te merave te ciftit.

Lu-Luiz dhe Ki-Kiara./InfoKosova/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT