Web Analytics

Ky është raporti i Xhensiles me kunaten pasi po përflitet se është ndarë me Besin

Botuar nga: InfoKosova

Prej ditësh rrjeti po zien nga aludimet për një ndarje mes Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut.

Çifti nuk e ndjek më njeri tjetrin në Instagram dhe gjithashtu këngëtarja i ka fshirë të gjitha fotot me Besin dhe pikërisht këto veprime i kanë shtuar benzinë më shumë zjarrit për një divorc.

Edhe pse vetë ata nuk e kanë konfirmuar lajmin dhe vijojnë të postojnë foto të ndryshme nga jeta e përditshme.

Afterparty ka vënë re se ndërkohë Xhensila vijon të ndjekë në Instagram kunatën e saj, Ana Kallaku.

Njëjtë edhe kjo e fundit këngëtaren.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT