Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Larg nga imazhi i sotëm, ja si është dukur Ledioni në ditën e martesës së tij

Paraqitja e Ledion Liços, një personazh i njohur për stilin e tij të jashtëzakonshëm në paraqitjet publike, është gjithmonë për të admiruar.

Ledioni preferon të shfaqet në publik me kostume të cilat e bëjnë të duket si një dhëndër i vërtetë në dasmën e tij.

Megjithatë, një nga momentet më të shkëlqyera të stilit të tij ishte në vitin 2018, kur ai u bë dhëndër i vërtetë për nusen e tij, Sara Hoxhën.

Edhe pas kalimit të viteve, Ledioni vazhdon të tregojë se është i lindur për të qenë në qendër të vëmendjes me kostume të ndritshme dhe të rafinuara.

Shiko fotot:

Të fundit