Web Analytics

Learta nuk e ka ndërmend t’iu ndahet dimijave, do ta tranoj Shyhreten krejt me këtë pamje

Botuar nga: InfoKosova

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me dimija dhe po duket tejet e bukur me këtë pamje./ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT