Web Analytics

Learta sjell foto nga fëmijëria krah prindërve dhe vëllait, nuk do besoni si dukeshin

Botuar nga: InfoKosova

Learta Jakupi është kthyer ne rrjetin social Instagram me një urim për personin e saj më të shtrenjtë, babain.

Learta, e njohur për postimet e shpeshta në rrjet, me rastin e ditëlindjes së të atit ka sjell në vemendje një moment nga fëmijëria.

Learta Jalupi disa herë ka treguar se ka një lidhje mjaftë të fortë me familjen.

Ajo, të njejtën marrëdhënie e ka edhe me vjehrren, kunatat dhe pjesën e gjërë të familjes së bashkëshortit./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT