Web Analytics

Tag: Learta Jakupi

Learta Jakupi merrë dhuratën romantike në punë

Learta Jakupi është një nga nuset më të komentuara në estradë. Ajo është aktive në rrjete sociale ku shpesh sjell...

Learta Jakupi sjell foto nga vendi i punës, ja si është veshur

Reja e Shyhrete Behlulit është mjaft aktive në rrjete sociale. Ajo ndan momente të shumta nga jeta e saj private. Së...

Learta bën veprimin e papritur, i’a lyen flokët djalit të saj në moshë kaq të vogël

Learta Jakupi është një nga nuset më të përfolura të estrades. Ajo u bë e njohur në publik si reja...

Learta harroi dimijat edhe këtë Bajram, shikoni se çfarë ka veshur

Learta Jakupi u bë e njohur si nusja e estradës. Në fillimet e martesës nuk munguan kostumet tradicionale, dimijet e...

Learta dhe nusja e Albatritit shkojnë tek shoqja për përhajër të fëmijës, sjellin foto nga atje

Learta Jakupi dhe Egzona Muqiqi janë nga nuset më të përfolura në estradë. Dyshja kanë edhe shoqëri mes vete ku...

Një nënë si kjo! Learta pranon dhuratën super të çmueshme nga nëna e saj!

Learta Jakupi u bë e njohur në publik kur u martua me djalin e këngëtares Shyhrete Behluli. Që nga ajo...

Si rrallë herë reja e Shyhretes publikon foto me barkun jashtë

Learta Jakupi, e njohur ndryshe si reja e Shyhrete Behlyliu, është një prej personazheve më të famshme të estradës,...

Kjo është mënyra se si u dobësua Learta, reja e Shyhretes

Learta Jakupi, e njohur nga shumë si reja e Shyhrete Behlulit, ka bërë një ndryshim të ndjeshëm në pamjen...

Në fejesën e kunatës, Learta mori vëmendjen e të gjithëve me këtë detaj

Engjëllushe Salihu bëri një njoftim emocionues në fundjavë - zbuloi se ka gjetur shpirtin binjak dhe se është fejuar...

Ky është komenti i Leartës për fejesën e kunatës Engjëllushës

Mbrëmë është fejuar vajza e Shyhrete Behlulit, këngëtarja Engjëllusha Salihu. Engji sot ka publikuar disa foto krah të fejuarit të...

Ja si u rregullua Learta për fejesën e kunatës, këngëtares Engjëllusha Salihu

Mbrëmë, këngëtarja Engjëllusha Salihu është fejuar duke i dhënë kështu fund beqarisë. Fejesa u zhvillua në një ceremoni private, ndërsa...

Learta me kunata e shijojnë jetën e natës, mahnitin me dukjen

Learta Jakupi është një nga nuset me të komentuara në estradë. Ajo gjithmonë ka treguar raportin e ngushtë që ka...