Web Analytics

Learta bën veprimin e papritur, i’a lyen flokët djalit të saj në moshë kaq të vogël

Learta Jakupi është një nga nuset më të përfolura të estrades.

Ajo u bë e njohur në publik si reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit.

Ajo tashmë ka dy fëmijë me djalin e Shyhretes, një djalë dhe një vajzë.

Së fundmi Learta i ka bërë një ndryshim në pamje djalin të saj Matinit.

Edhe pse në moshë të vogël, i’a ka lyer flokët e bardhë./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika