Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Ledioni ju jep një informacion nga jashtë banorëve

Sonte shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ‘BBV3’, i është bashkuar moderatori Ledion Liço dhe dy opinionistët e formatit të cilët surprizuan banorët me hyrjen e tyre në ditën e 100-të.

Pasi u përshëndetën me banorët, mysafirët u pozicionuan në ambientet e jashtme të shtëpisë teksa kanë darkuar dhe kanë biseduar me konkurrentët për çështje të ndryshme.

Mirëpo Ledioni ka ‘thyer’ paksa rregullat mbrëmjen e sotme teksa i ka dhënë banorëve një lajm shumë të bukur nga jashtë shtëpisë.

‘Sara dhe Bardhi janë në një pritje të një fëmije’– tha Ledioni.

Të fundit