Web Analytics

Ledri përsëri pjesë e shtëpisë së “Big Brother”?

Botuar nga: InfoKosova

Emri i Ledrit u bë shumë i përmendur në “Big Brother”.

Së fundmi emrin e tij e sjelli Kaderi, në një lojë e cila ishte të tregohet një e vërtet dhe një gënjeshtër.

Kaderi tha se i ka shkruar Ledri.

Por kjo ishte pjesa ku Kaderi tha gënjeshtrën, pra nuk i kishte shkruar Ledri.

Siç duket artisti nuk do të mbetet i qetë këtë vit nga banorët e “Big Brother”, duke kujtuar se javë më parë tha edhe Linda se i ka shkruar në Snapchat./Kosovarja/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT