Web Analytics
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
24.7 C
Pristina

Tag: Ledri Vula

Ledri Vula po i shkëlqen krah kësaj super bukuroshe

Ledri Vula është në gatishmëri për të kaluar në sezonin e verës, dhe ai po e bën këtë me...

Ledri Vula po bën investime të shumta, por sa është pasuria e tij?

Ledri Vula, një nga emrat më të kërkuar në skenën muzikore shqiptare, nuk ka nevojë për përshkrime të veçanta...

Sara konfirmon ribashkimin me Ledrin? Bën veprimin e papritur në rrjete sociale

Pas gjithë bujës në rrjet, duket se Sara dhe Ledri kanë vendosur t’i japin marrëdhënies së tyre një shans...

Nuk u zgjati shumë, Ledri Vula rikthehet me Sara Hoxhën?

Ndarja e tyre ishte temë diskutimi për një kohë të gjatë në media rozë. Duket se çifti më i famshëm...

E papritur, Sara na zbulon arsyen e vërtetë të ndarjes nga Ledri

Kudo në rrjet po përflitet ndarja mes Sarës e Ledrit, por arsyet asnjëra nga palët nuk i di ka...

E papritur, pas ndarjes Ledri i dedikon këngë Sarës

Ledri Vula, ka paralajmëruar projektin e tij më të ri “Më vrit”. Në sekuencën e publikuar, Ledri shpreh qartë se...

Pasi u nda nga Sara, Ledri bën deklaratën e papritur për ish të dashuren Dafina Zeqirin

Këngëtari i njohur, Ledri Vula së fundmi ka folur për këngëtaren e njohur, Dafina Zeqiri. Pas një lidhje ndër më...

Sara dhe Ledri, të ngecur në “fabulën e ndarjes” për klikime, kjo është arsyeja

Burime shumë pranë çiftit kanë konfirmuar edhe njëherë për “Iconstyle” atë që ju kishim treguar prej kohësh: Sara dhe...

“T’i kom dhon krejt” ja si reagoi Sara kur u vendos kenga e Ledrit dhe Dafines në koncert!

Pas suksesit të premierës së “5 herë jo”, të gjithë personazhet publikë janë mbledhur në një nga club-et e...

Pas ndarjes Sara e mori vajzen në Gjermani, Xheri ‘thumbon’ për mungesën e Poit?

Lart e poshtë vazhdon të flitet që Sara dhe Ledri s’janë më bashkë dhe këtë e ka konfirmuar me...

Ledri përsëri pjesë e shtëpisë së “Big Brother”?

Emri i Ledrit u bë shumë i përmendur në “Big Brother”. Së fundmi emrin e tij e sjelli Kaderi, në...

Befason Sara, tregon për herë të parë si ndihet pas ndarjes nga Ledri

Lajmi i ndarjes së Ledrit dhe Sarës po bën xhiron e rrjetit prej ditësh. Fakti se nuk po postonin më...