Ballina Etiketimet Ledri Vula

Etiketim: Ledri Vula

Pasi tha se do lidhje me një mashkull, Robert Berisha tregon...

Disa javë më parë, këngëtari Robert Berisha i ftuar në emisionin “E diell” u shpreh se kishte hequr dorë nga femrat dhe po kërkonte...

E pabesueshme se ku e mbanë brushën e dhëmbëve Ledri Vula

Reperi i njohur Kosovar nuk arriti ta mbajë fjalën që muaj më parë kishte thënë se do largohet për pak kohë nga muzika. Siç duket...

Xheri bën këtë veprim për rejën e saj të hasretit

Ledri Vula është djali që e duan dhe adhurojnë shumë femra. Por, reperi zemrën e tij ia ka falur modeles Sara Hoxha, tanimë e njohur...

LAJMET MË TË LEXUARA