Web Analytics

E kemi menduar më të ri, nuk do besoni sa vite mbushi Ledri Vula

Reperi i njohur Ledri Vula feston sot ditëlindjen e tij.

Ledri vazhdon të jetë një nga reperët më të suksesshëm të estradës tonë, me një karrierë të pasur me hite dhe koncerte të mëdha.

Edhe pse duket te jete me i ri, ai sote ka mbushur 38 vite jete.

Ndryshe,i ka arritur të mbajë një pozicion të lartë në skenën muzikore shqiptare dhe ka përfituar admirimin e një publiku të gjerë.

Nga rubrika