Web Analytics

Nuk u zgjati shumë, Ledri Vula rikthehet me Sara Hoxhën?

Botuar nga: InfoKosova

Ndarja e tyre ishte temë diskutimi për një kohë të gjatë në media rozë.

Duket se çifti më i famshëm i shou bizit kanë rregulluar raportin e tyre.

Këtë na bënë të dikur këto lëvizje të vogla në rrjete sociale, Ledri ka rikthyer videon e tij të përbashkët me Sarën në TikTok, dhe gjithashtu po e ndjekin njëri tjetrin në Instagram.

Këto detaje të para nga ndjekësit i lënë të kuptojnë se cifti janë rikthyer përsëri me njëri tjetrin.

Ende nuk është deklaruar ndonjë informacion nga personat e lartpërmendur, deri atëherë na mbetet të presim./Kosovarja/

Shiko fotot:

Të FUNDIT