Web Analytics
E shtunë, 15 Qershor, 2024
24.7 C
Pristina

Tag: Sara Hoxha

Pasi mbaroi Big Brother Ledioni dhe Sara shkojnë në pushime, publikojnë pamje nga atje

Moderatori i njohur Ledion Liço pas mbarimit të ‘Big Brother VIP Albania’ ka gjetur kohën për vetën dhe familjen...

Sara Hoxha publikon fotot atraktive, e quan vetem ‘bomb’

Sara Hoxha, pas ndarjes nga partneri i saj, po përjeton një periudhë të fokusuar në veten e saj. Ajo ka...

Sara pyetet për rikthimin pas ndarjes me Ledrin, habit me përgjigjen

Sara Hoxha prej kohësh është thënë se u nda nga partneri i saj, Ledri Vula. Dyshja akoma nuk kanë bërë...

Edhe pse ende e vogël, Sara e bën aktore edhe vajzën e saj Poem

Roli i Sarës në filmin “Në kuadër të dashurisë” krah Olta Gixharit dhe Luiz Ejllit u komentua gjatë. Kjo edhe...

Uau! Padashje, Sara Hoxha tregon se po fshin një tatuazh me gërmën “L”!

E ftuar dje në emisionin për fëmijë ‘Në Kurthin e Piter Pan’ ishte Sara Hoxha e cila është vënë...

Sara bën deklaratën shokuese pas ndarjes: Nuk kam qenë kurrë bashkëshortja e Ledri Vulës

Sara Hoxha eshte mjaft e komentuar se fundmi, sidomos pas ndarjes me Ledrin. Blogerja Sara Hoxha, e njohur si gruaja...

U tha se u rikthye me Ledrin, por Sara publikon foto në krahët e këtij mashkulli të njohur

Së fundmi Sara Hoxha është përfolur mjaft në media. Njëherë për ndarjen me Ledrin, pastaj kur para disa dite ktheu...

Sara konfirmon ribashkimin me Ledrin? Bën veprimin e papritur në rrjete sociale

Pas gjithë bujës në rrjet, duket se Sara dhe Ledri kanë vendosur t’i japin marrëdhënies së tyre një shans...

Nuk u zgjati shumë, Ledri Vula rikthehet me Sara Hoxhën?

Ndarja e tyre ishte temë diskutimi për një kohë të gjatë në media rozë. Duket se çifti më i famshëm...

Shoqet e Sarës bëjnë veprimin e papritur ndaj vajzës së Sarës, ajo reagon menjëherë publikisht

Sara Hoxha është blogerja e cila kohëve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes. Kjo pasi përflitet që është...

Kanë pasuri të madhe e jetë luksi, por ja si duket Ledioni dhe gruaja e tij në përditshmëri

Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë çifti që prej vitesh përfliten në media për marrëdhënien e tyre. Marrëdhënia e Sares...

Sara është “ҫoroditur” pas ndarjes me Ledrin, provokon keq duke ngritur këmbët

Sara Hoxha eshte bloger e cila u be me e njohur ne publik nga lidhje me Ledrin me te...