Web Analytics

Etiketim: Sara Hoxha

Sara e ‘djeg’ atmosferën duke vallëzuar në koncert

Sara Hoxha ka publikuar një video të re.Ajo shihet duke vallëzuar në ritmet e këngës së Yll Limanit.Sara është shpesh herë e pranishme në...

Në fustan të shkurtër, Sara shfaqet super atraktive

Sara Hoxha publikoi një foto të re.Ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtër bardh e zi.E thjeshtë me flokët e drejta ajo...

Sara Hoxha me foto të ëmbël krah Yllit

Sara Hoxha publikoi disa foto të reja nga festivali Sunny Hill.Krahas fytyrave të njohura ajo publikoi një foto me Yll Limanin.Të dy duken shumë...

Sara Hoxha mahnit me vallëzim, kështu e shijon muziken

Sara Hoxha po merrë pjesë në festivalin Synny Hill ku nuk mungojnë videot e shumta nga atje.Në bazë të këtyre pamjeve duket se ajo...

Sara Hoxha dhe nusja e Lumi B mahnitëse në festival

Sara Hoxha dhe bashkëshortja e Lumi B u panë bashkë në Sunny Hill Festival.Ato i shohim shpesh pranë njëra tjetres pasi burrat e tyre...

Me gotë mbi kokë, kështu vallëzon Sara dhe ‘djeg’ rrjetin

Sara Hoxha po shijon mbrëmjet e veres.Shpesh e shohim në koncerte të ndryshme kryesisht në ato ku merrë pjesë partneri i saj Ledri Vula.Së...

Sara Hoxha vallëzon me nënën e Dua Lipes, dalin pamjet

Sara Hoxha nuk kishte si të mos merrë pjesë në Sunny Hill Festival.Pasi aty këndoi edhe partneri i saj Ledri Vula.Ajo ka publikuar disa...

E kritikuan për raportin me Dua Lipën, Sara Hoxha bën veprimin...

Sara Hoxha është kritikuar shpesh për raportin që ka me Dua Lipën, e cila më parë ka qenë e dashura e Ledrit.Mirëpo, blogerja...

Kur dalin në mbrëmje, kështu këndojnë e vallëzojnë Sara e Dhurata

Sara Hoxha e Dhurata Dora janë bërë të pandashme.Ato shihen shpesh pranë njëra tjetres edhe në koncerte.Së fundmi publikuan një video të re nga...

Kur po vjen dasma e Ledrit dhe Sarës? (VIDEO)

Të gjithë mezi presim ta shohim dasmën e Ledri Vulës.Por a po ndodh kjo së shpejti?E dashura e tij, Sara ka folur rreth kësaj...

LAJMET MË TË LEXUARA