Web Analytics

Leonora niset për dasmë me fustan të gjatë e të zi, po duket tamam si një ‘damë’

Nga: InfoKosova

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se tashmë është bërë gati për të marrë pjesë në një aheng.

Në këtë postim ajo shihet me një fustan të gjatë e të zi dhe po duket si një damë e vërtetë./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT