Web Analytics

Etiketim: Leonora Jakupi

E veshur me fustan të hapur, Leonora tregon këmbët e saj...

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për publikun e gjerë.Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, ajo vazhdon të...

Leonora Jakupi ka nisur të zbuloj pjesë të trupit, ekspozon gjoksin

Leonora Jakupi komentohet në media për bukrinë që ka dhe për mënyrë se si ajo vishet.Rrallë herë ajo zbulon pjesë të trupit, di të...

Me fustan të gjatë e rregulluar bukur, Leonora shkëlqen

Leonora Jakupi po mahnit me paraqitjen.Në secilin event ajo merrë ëmendje me veshjen e grimin.Së fundmi ajo ka peformuar në një dasmë ku sigurisht...

Sellma e bën ‘kukull’ Leonora Jakupin

Leonora Jakupi vetëm po bëhet më e re dhe e bukur.Së fundmi grimerja Sellma ka publikuar disa foto të këngëtares.Ajo e ka rregulluar kaq...

Leonora Jakupi vishet me rroba të meshkujve

Leonora Jakupi gjithmonë është cilësuar si një nga këngëtaret më me stil.E kemi parë më shumë elegante me fustanet më të bukura.Së fundmi ajo...

Leonora kaq e dashur, nuk e lëshon shoqen nga përqafimi

Leonora Jakupi publikoi një video me shoqen e saj.Me rastin e ditëlindjen ajo e uroi me një video të ëmbël.Leonora shihet duke e përqafuar...

Leonora Jakupi vishet kaq bukur në dasmë

Leonora Jakupi publiko një video nga ahengu i fundit.Ajo shihet duke kënduar në një dasmë derisa merrë vëmendje me veshjen e trupin.Ajo ka zgjedhur...

Leonora Jakupi publikon ëmbëlsirën që e ka përgatitur për festën e...

Leonora Jakupi mbetët njëra nga emrat më të njohur të muzikës në Kosovë, duke qenë se vazhdimisht ka qenë pjesë e ekranit si artiste...

Leonora në pushime, ja kush po e shoqëron

Leonora Jakupi, është ikona e muzikës shqiptare, ajo ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri, mirëpo në rrjete sociale, leonora është...

Leonora lodhet me veshje tradicionale, ulet e pushon

Leonora Jakupi në secilin imazh që publikon merr vëmendje të madhe.Ajo për ndjekësit e saj nuk ndalet me poza të shumta, ku shumëherë kalon...

LAJMET MË TË LEXUARA