Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Tag: Leonora Jakupi

“Jam Drenicë, jam Dukagjin”, Lenonora Jakupi vishet në rroba kombëtare, duket mahnitëse

Një pamje e shkëlqyeshme e këngëtares së njohur shqiptare, Leonora Jakupi, ka shkaktuar ndërhyrjen e mediave dhe vëmendjen e...

A e keni ditur pse askush nuk e sheh më Leonora Jakupin?

Leonora Jakupi, këngëtarja e njohur kosovare, është një ikonë e muzikës që ka kënaqur audiencen për vite me talentin...

Ky bukurosh po gjen qetësi në ledhatimin e Leonora Jakupit

Leonora Jakupi, e njohur për karrierën e saj në muzikë, tregon përsëri dashurinë e saj të jashtëzakonshme për kafshët. Në...

Leonora është vajza e mamit që nuk jeton vetëm me nënën, por edhe me këtë person!

Leonora Jakupi është një emër që ka ndriçuar skenën e showbizit për një kohë të gjatë, dhe përveç karrierës...

Çudit Leonora Jakupi, publikon foto duke lexuan Kuran në muajin e shenjtë të Ramazanit

Leonora Jakupi është një artistet tona që e agjëron muajin e shenjët të Ramazanit. Ajo përveç agjërimit po përmbush edhe...

Zbulohet vendi dhe personi me të cilin kaloi ditëlindjen Leonora Jakupi

Këngëtarja e dashur për publikun Leonora Jakupi ditëlindjen sonte e festoj krejt ndryshe për dallim nga vitet e tjera. Në...

Duket shumë më e re por nuk do besoni sa vite mbushi Leonora Jakupi

Leonora Jakupi eshte nje nga kengetaret me te mira shqiptare. Dje kishte festë në familjen e Leonorës, kjo sepse ajo...

Reagon Leonora Jakupi për Ganimete Musliun, pas problemeve shëndetësore me zemër

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, pak ditë më parë tregoi se është nisur për në Gjermani për një trajtim...

Leonora Jakupi konfirmon se është e dashuruar, zbulon dhuratën që i bëri i dashuri

Leonora Jakupi ka vite që komentohet për jetën e saj sentimentale. Ajo asnjëherë nuk e konfirmoi se ka një princ...

Xhuli befason me postimin, ka dy fjalë për Leonora Jakupin

Juliana Nura eshte bere tashme shpesh pjese e mediave roze. Ish finalistja e ‘Big Brother VIP Kosova 1’ Xhuliana Nura...

Kjo zonjë është nëna e Leonora Jakupit, i bën konkurrencë së bijes me fustanin që ka veshur

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë...

Nuk do besoni cilin banor të Big Brother Vip Kosova po e mbështet Leonora Jakupi

Formati televiziv “Big Brother”, ka bërë për vete edhe shumë figura publike, ndër to është edhe Leonora Jakupi. Ajo në...