Web Analytics

Ky bukurosh po gjen qetësi në ledhatimin e Leonora Jakupit

Botuar nga: InfoKosova

Leonora Jakupi, e njohur për karrierën e saj në muzikë, tregon përsëri dashurinë e saj të jashtëzakonshme për kafshët.

Në një postim të fundit në Instastory, ajo ndau një foto ku shihet duke përqafojë një maçok në prehër, ndërsa nën fotografinë shkroi “Mysafiri i vikendeve”.

Kjo nuk është hera e parë që Leonora tregon dashurinë për kafshët në rrjetet sociale.

Ajo ka qenë gjithmonë e hapur për të ndarë momente nga jeta e saj me kafshët dhe për të promovuar qëndrimin human ndaj tyre.

Për Leonorën, qetësia dhe lumturia duket se vijnë nga lidhja e saj me kafshët, të cilat, siç tregon postimi i saj, janë një burim i rëndësishëm i qetësisë dhe kënaqësisë për të.

Shiko videon:

Të FUNDIT