Web Analytics

Leonora Jakupi po ndërron profesion, nuk do besoni ku do ta shohim shumë shpejt

Leonora Jakupin jemi mësuar ta shohim si këngëtare.

Ajo me zërin e saj morri zemrat e të gjithëve.

Së fundmi Leonorën do ta shohim edhe si aktore.

Bukuroshja do të jetë së bashku me Gjylën dhe Sheqën në një emision argëtues për publikun./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika